90-ті роки минулого століття. У період хаосу і економічної нестабільності руйнуються надії і сподівання. Так сталося і зі спортивною інфраструктурою, набутою ще у радянські часи. Коли закрився єдиний у місті спортивний магазин «Спорттовари», стало зрозуміло, що спортивні мрії багатьох мешканці регіону можуть і не здійснитися. Отож групою ентузіастів було вирішено не очікувати кращих часів, а надолужувати втрачена власними силами. Так у 1996 році з‘явився у Дрогобичі перший спортивний кіоск під назвою “Планета Спорту”. Згодом у місті функціонувала мережа кіосків, а з часом вона  переросла у повноформатний заклад торгівлі на вулиці Б.Лепкого. Сьогодні «Планета спорту» це спортивний супермаркет у Дрогобичі, і два повноформатні магазини у  Стрию та Самборі.

Як зазначає  генеральний директор мережі, метою створення «Планети спорту» було компенсування нестачі спортивно-торгівельних закладів у регіоні, а також намагання  зробити її доступною для загалу. «Сьогодні головною місією мережі «Планета спорту» є сприяння фізичному вихованню та фізичному розвитку населення регіону. Ми добре розуміємо, що фізичне виховання позитивно вплине, на наше з Вами суспільне життя, адже завдяки спорту у підростаючого покоління  виховується дисциплінованість, культура спілкувння і прагнення досягати нових висот у чесній боротьбі» – розповідає керівник мережі “Планета спорту”. Тому незважаючи на труднощі фахівці магазину кожного дня працюють над покращанням надання  послуг для клієнтів мережі. На даний час у «Планеті спорту» діє декілька програм для покращання обслуговування постійних та нових покупців. У планах створення низки інформаційно-консультаційних програм.

За останні роки у житті магазину відбулося багато цікавих подій: повноформатний ребрендинг (зміна корпоративних ознак) впровадження нової системи лояльності “Твоя Планета Спорту” і врешті сходження на найвищу гору Європи – Ельбрус. А це свідчить, що мережа постійно розвивається та рухається вперед, адже «Планета спорту – стиль активного життя…»