Наколінники, налок...

Відображаються усі з 3 результатів

 • Вол. наколінники BC-0735

  Волейбольні наколінники BC-0735

  153,00 грн

  Комплект захисту для колін під час занять активними видами спорту. Наколінник волейбольний призначений для захисту колінного суглоба при активній грі у волейбол. Ідеально підходить для тренувань з ризиком падіння на коліна та підвищеним навантаженням. Характеристики: Наповнювач: вшитий. Матеріал: PL, еластан Розмір: безрозмірний Вік: підходить для дітей. У комплекті: 2 штуки.

 • Вол. наколінники BC-0835

  Волейбольні наколінники BC-0835

  186,00 грн

  Комплект захисту для колін під час занять активними видами спорту. Наколінник волейбольний призначений для захисту колінного суглоба при активній грі у волейбол. Ідеально підходить для тренувань з ризиком падіння на коліна та підвищеним навантаженням. Характеристики: Наповнювач: вшитий. Матеріал: PL, еластан Розмір: безрозмірний Вік: підходить для дорослих. У комплекті: 2 штуки.

 • Вол. наколінники BC-1674

  Волейбольні наколінники BC-1674

  398,00 грн

  Наколінники для волейболу. Бандаж коліна з посиленою подушкою (наколінник) незамінний для зальних видів спорту: гандболу, футболу, волейболу, боротьби. Надійно захищає коліно у всіх ігрових ситуаціях. Знижує ризик отримання серйозної травми. Характеристики: – Виконано тільки з медичних матеріалів, тому абсолютно не токсичний, не подразнює шкіру. Модель пройшла ретельну перевірку реальним спортом. – Захищає колінний суглоб від…

End of content

End of content