“ТВОЯ ПЛАНЕТА СПОРТУ”

ДЯКУЄМО ЗА ВАШ КОМЕНТАР – ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ПРОГРАМУ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ!

ПРАВИЛА ПРОГРАМИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

1. Щоби стати учасником програми, необхідно зробити покупку в магазинах “Планета спорту” понад 200 грн. і отримати дисконтну карту з 3% знижкою.

2. Необхідно обміняти три картки з 3% знижкою на пластикову “Карту постійного клієнта” та заповнити “анкету учасника” нового зразку.

3. Пластикова “Карта постійного клієнта” гарантує Вам 5% знижки. І це не межа: чим більше покупок— тим більшу знижку отримуєте:

· Покупка до 1000 грн. – 5% знижки

· Покупка від 1000 до 3000 грн. – 6% знижки

· Покупка від 3000 до 6000 грн. – 7% знижки

· Покупка від 6000 до 9000 грн. – 8% знижки

· Покупка від 9000 до 12 000 грн. – 9% знижки

· Покупка понад 12000 – 10% знижки

“УВАГА!!!” Старт накопичувальної бонусної системи знижок розпочинається з активації пластикової «карти постійного клієнта» нового зразку.

4. Якщо Ви володар  пластикової платіжної карти «Універсальна» (Приватбанку) – Картка постійного клієнта «Планета спорту», за бажанням, може стати її копією –  тобто повноцінним платіжним інструментом.  Для цього  варто звернутися до продавців з відповідним проханням – і вони одразу ж активують «Карту постійного клієнта» для здійснення платіжних операцій.

Увага!!! Якщо Ви не володієте картою «Універсальна» (Приватбанк), проте є бажання використовувати «Картку постійного клієнта» як платіжний інструмент – за детальною інформацією також звертайтесь до продавців магазину.

Примітки:

· До уваги постійних клієнтів, карту старого зразку можна обміняти на нову без будь-яких додаткових умов. Обмін здійснюється в магазинах «Планета спорту».

· Програма «Твоя Планета спорту» є довготерміновою та правонаступницею програми «Постійний клієнт».Контактна форма для зворотнього зв’язку. Запитуйте – Відповімо!